آمار بازدید

 

کل بازدید کنندگان : 97469
بازدید کنندگان امروز : 15
بازدید کنندگان این صفحه : 18843
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/4688
تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > مشاركت حداكثري دستگاه ها براي اجراي شايسته برنامه هاي اصلاح نظام اداري و نظام نامه مديريت توسعه فرهنگ سازماني


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع در جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان مطرح نمود:

مشاركت حداكثري دستگاه ها براي اجراي شايسته برنامه هاي اصلاح نظام اداري و نظام نامه مديريت توسعه فرهنگ سازماني

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم خواستار مشاركت حداكثري دستگاه ها در زمينه اجراي برنامه هاي اصلاح نظام اداري و نظام نامه مديريت توسعه فرهنگ سازماني شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، مهرداد غضنفري معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار در سومين جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان كه در محل استانداري برگزار شد طي سخناني با اشاره به ضرورت تلاش دستگاه هاي اجرايي در جهت حل مشكلات و نيازهاي مردم اظهار كرد: كل كار و خروجي اين تلاش ها بايد موجبات رضايتمندي مردم و مراجعين سازمان ها را فراهم نمايد.
وي با تأكيد بر لزوم مسؤليت پذيري ادارات در زمينه صيانت از حقوق شهروندي، عدم آشنايي مردم با حقوق خود را زمينه ساز نارضايتي دانست و تصريح كرد: دستگاه ها بايد براي انجام تكاليف و رعايت قوانين و مقررات مرتبط با حقوق مردم بيش از پيش تلاش كنند.
معاون استاندار در ادامه كيفي سازي نظام ارزيابي عملكرد در مجموعه هاي اداري را ضروري خواند و با اشاره به اين كه شاخص هاي ارزيابي بايد كمي و دقيق باشند افزود: در كنار نظارت هاي معمول، سيستم نظارت و خودكنترلي نيز بايد در دستور كار دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد.
غضنفري با بيان اين كه مديران نبايد توجيه گر وظايف دستگاه ها باشند خاطرنشان كرد: بايد سياست تشويق و تنبيه با هدف انگيزه بخشي در كاركنان و به شكل صحيح و مؤثري در سازمان ها اعمال شود.
وي با اشاره به اهميت تلاش و برنامه ريزي در جهت مقابله با موازي كاري در دستگاه هاي اجرايي تصريح كرد: موازي كاري، اتلاف منابع خصوصاً نيروي انساني را به دنبال خواهد داشت.
وي همچنين با تأكيد بر ضرورت مشاركت حداكثري دستگاه ها در زمينه اجراي برنامه هاي اصلاح نظام اداري و نظام نامه مديريت توسعه فرهنگ سازماني گفت: تحقق اين مهم نيازمند همكاري و هم افزايي كليه دستگاه هاي اجرايي است.


٠٨:٥٧ - 1397/07/03    /    شماره : ١٧٧٠٩    /    تعداد نمایش : ٦٥منوي اصلي

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد